19-latek śmiertelnie skatował 17-letniego kolegę. Usłyszał wyrok

Do tragicznych wydarzeń doszło w listopadzie 2021 r. Wówczas 19-latek skatował swojego 17-letniego kolegę. Wszystko nagrywał telefonem. Pobity chłopak zmarł w szpitalu. Jego kat właśnie usłyszał wyrok.

Do tragedii doszło w Gnieźnie w 2021 r. W mieszkaniu został znaleziony ciężko pobity 17-latek. Z poważnymi obrażeniami głowy został zabrany do szpitala. Niestety obrażenia okazały się bardzo ciężkie. Nastolatek zmarł w szpitalu.

W związku ze śmiercią nastolatka został wtedy zatrzymany wówczas 19-latek. To kolega ofiary. Śledczy ustalili, że w dniu tragedii obaj pili alkohol i brali narkotyki. Między kolegami doszło do kłótni. To wtedy 19-latek zakatował 17-latka. To jak bił nagrywał telefonem.

19-latek trafił do aresztu. Ruszył proces. W czwartek, 14 września, przed Sądem Okręgowy w Poznaniu zapadł wydał wyrok.

Dawid F. usłyszał karę na 25 lat więzienia. Sąd uznał, że zabił ze szczególnym okrucieństwem. Ma też zapłacić matce ofiary 200 tys. zł odszkodowania. Wyrok nie jest prawomocny.

Poprzedni artykułPies zaatakował dziecko. Liczne rany twarzy i karku. Śmigłowcem trafiło do szpitala
Następny artykułBrak odpowiedzialności. Był kompletnie pijany i doprowadził do wypady. Teraz poniesie surowe konsekwencje (ZDJĘCIA)