15-latek quadem uderzył w bramę. W ciężkim stanie trafił do szpitala

Policjanci dostali zgłoszenie o wypadku młodej osoby, która jechała quadem. 15-letni chłopak rozpędzony wjechał w zamkniętą bramę wjazdową do posesji przedszkola. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

Policjanci z posterunku w Odrzywole otrzymali zgłoszenie od o wypadku w Potworowie. 15-latek jadąc quadem, bez uprawnień do kierowania pojazdami oraz bez założonego kasku, rozpędzony uderzył w zamkniętą bramę posesji przedszkola.

W wyniku zdarzenia nastolatek w ciężkim stanie została zabrany do szpitala.

Jazda na quadzie, motocyklu, hulajnodze, rowerze… bez kasku może mieć poważne konsekwencje. Chociaż kask może wydawać się niewygodny lub niepotrzebny, odgrywa kluczową rolę w ochronie naszej głowy w razie wypadku.

Upadek bez kasku może prowadzić do poważnych urazów czaszki, mózgu, a nawet śmierci. Pamiętaj, że nawet najdrobniejsza kolizja może skończyć się tragicznie, gdy nie mamy odpowiedniej ochrony, a szczególnie w przypadku niechronionych uczestników ruchu.
Zakładaj zawsze kask, stosuj się do przepisów ruchu drogowego, zachowuj odpowiednią prędkość! Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Poprzedni artykułUwaga. Burze nadciągają nad Wielkopolskę, wydano ostrzeżenia
Następny artykułOszust działający metodą na wymyślony wypadek usłyszał wyrok. Ukradł ludziom 650 tys. zł