10-letnia dziewczynka topiła się w jeziorze Linie Duże koło Kargowej. Dramatyczna akcja ratunkowa (FILM, ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

10-letnia dziewczynka topiła się w jeziorze Linie Duże koło Kargowej w sobotę, 15 lipca. Do dramatycznego zdarzenia doszło około godz. 21.00. 10-latka zniknęła pod wodą. Po wyciągnięciu z wody była reanimowana. Jej matka straciła przytomność.

10-letnia dziewczynka topiła się w jeziorze Linie Duże koło Kargowej. Na pomoc 10-latce ruszyli świadkowie. Dojechały zaalarmowane służby ratunkowe z dwóch województw, ponieważ miejsce gdzie doszło do zdarzenia leży blisko powiatu wolsztyńskiego (woj.wielkopolskie).

Dziewczynka topiła się w jeziorze Linie Duże koło Kargowej

Dziecko pod woda było 10 minut. Do akcji ratunkowej dojechały wozy strażaków z Wolsztyna i Kopanicy, oraz karetka pogotowia ratunkowego. Dojechała też sulechowska straż pożarna.

10-letnia dziewczynka była długo reanimowana. Jak mówi nam świadkowie wydarzeń, jej matka zemdlała widząc co się dzieje.

Na szczęście dziewczynce udało się przywrócić funkcje życiowe. Dziewczynka została zabrana do szpitala. Trafiła tam również jej matka.

Poprzedni artykułDramat pod Kaliszem. Jedna osoba zginęła
Następny artykułAudi z impetem uderzyło w drzewo. Kierowca zginął (ZDJĘCIA)