Reklama samochody.pl

Zimowym rozkład lotów Ryanair z Poznania. Aż 23 trasy, w tym dwie nowe do Pafos i pierwszy raz do Lizbony

Pierwszy raz z Poznania polecimy do Lizbony Ryanairem. fot. poscigi.pl

W zimowym rozkładzie lotów Ryanaira znajdziemy 23 trasy, w tym dwie nowe do Lizbony i Pafos. Tym samym pierwszy raz z Poznania polecimy do Portugalii. Ryanair zwiększy również częstotliwość lotów na kolejnych pięciu popularnych trasach zimowych.

Ryanair zwiększy częstotliwość lotów na kolejnych pięciu popularnych trasach zimowych, takich jak Alicante, Bristol, Malta, Mediolan i Paryż, oferując mieszkańcom Poznania bezkonkurencyjny wybór tras w najniższych cenach na ferie zimowe.

Ryanair nadal się rozwija i inwestuje na polskim rynku. To 300 mln dolarów w 3 samoloty zbazowane w Poznaniu oraz ponad 1100 lokalnych miejsc pracy.

Ryanair zaoferuje większy wybór i najniższe ceny dla klientów odwiedzających Poznań w sezonie zimowym 23/24, z 23 trasami, w tym dwiema nowymi zimowymi trasami do Lizbony i Pafos.

Pierwszy raz Ryanair połączy Poznań z Portugalią oraz zwiększa częstotliwość na 5 innych popularnych trasach do Alicante, Bristolu, Malty, Mediolanu i Paryża.

Nowy samolot Ryanaira „Gamechanger”

Zimowy rozkład lotów będzie obsługiwany przez trzy samoloty Ryanair z Poznania. Wśród nich będzie zupełnie nowy samolot nowej generacji „Gamechanger”. Spala o 16 proc. mniej paliwa i emituje o 40 proc.  mniej hałasu.

  • To inwestycję o wartości 300 mln USD, która zapewni 1100 lokalnych miejsc pracy, ponieważ Ryanair nadal zwiększa łączność, turystykę i liczbę miejsc pracy w Poznaniu i Wielkopolsce. Aby uczcić uruchomienie rekordowego zimowego rozkładu lotów Ryanair 23/24 w Poznaniu, oferujemy ceny biletów już od 119 PLN  – poinformował Jason McGuinness z linii Ryanair.
Premiera połączenia do Lizbony

Cieszy premiera połączenia do Lizbony oraz powrót do rozkładu po letniej przerwie lotów do Tel Awiwu. Zwiększa się częstotliwości rejsów do Ammanu, po raz pierwszy zimą będzie można polecieć na Cypr do Pafos.

Nadal będzie można nadal korzystać z trasy krajowej do Krakowa. Połączenie do portugalskiej Lizbony, to spełnienie oczekiwań oraz wielu sygnałów od mieszkańców Poznania i Wielkopolski.

  • Lizbona to centrum ekonomiczne i kulturalne kraju, co sprawia, że każdy znajdzie jakiś swój własny cel do podróży, do tego niezwykłego miasta. Ten sukces i razem 23 kierunki w zimowym rozkładzie od Ryanair, to wynik bardzo dobrej współpracy z władzami irlandzkiego przewoźnika. Zapraszam i zachęcam do rozpoczynania swoich podróży prosto z Poznania – mówi Grzegorz Bykowski. Wiceprezes zarządu Portu Lotniczego Poznań – Ławica.
epoznan.pl
Poprzedni artykułMatka zamknęła dwoje małych dzieci w mieszkaniu i poszła na piwo
Następny artykułW czwartek ostatnie pożegnanie śp.Marcina Ratajczaka