Reklama Toyota

W Stęszewie doszło do dachowania samochodu osobowego (ZDJĘCIA)

W sobotę 9 stycznia dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu odebrał zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego w Stęszewie. 

SSłużby ratunkowe zgłoszenie otrzymały około godziny 14:20. Z przekazanych informacji wynikało, że w Stęszewie doszło do dachowania samochodu osobowego. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratiwniczo-Gaśniczej nr 9 Mosina, po jednym zastępie strażaków ochotników Strykowa i Stęszewa oraz zespół ratownictwa medycznego i policję.

Po dojeździe na miejsce pierwszych służb potwierdzono zgłoszenie. Do działań strażaków należało zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora z pojazdu.

Mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących  na drodze warunków i uderzył w barierki a następnoe pojazd dachował.Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy. Mężczyźnie nic się nie stało Informuje Nasz portal st.sierż. Marta Mróz rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. 

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym dodaje Mróz 

Foto OSP Strykowo i OSP Stęszew