W koszmarnym wypadku zginął młody mężczyzna. Czołowe zderzenie dwóch pojazdów (zdjęcia)

W wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w Strzeszynie, w powiecie gorlickim (woj.małopolskie) śmierć na miejscu poniósł 24-letni mężczyzna. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

4 stycznia br., około godziny 7, w miejscowości Strzeszyn koło Biecza, doszło do wypadku drogowego, w którym zginął młody mężczyzna, mieszkaniec gminy Biecz. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni kierujący pojazdem marki Peugeot na prostym odcinku drogi wykonując manewr wyprzedzania kolumny pojazdów, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Mercedes.

W wyniku zderzenia i odniesionych obrażeń na miejscu zmarł kierowca mercedesa. Jak ustalono, kierujący peugeotem był trzeźwy. W miejscu wypadku jezdnia była mokra, a widoczność utrudniona przez mgłę.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo śledcza, która pod nadzorem prokuratora dokonywała oględzin i zabezpieczała ślady. Zarówno pojazdy, jak i ciało mężczyzny zostały także zabezpieczone do dalszych badań.

Aktualnie policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

Poprzedni artykułDziecko potrącone w okolicach Śremu. Służby na miejscu
Następny artykułPotrącił dziecko i odjechał. Szuka go policja