Reklama samochody.pl

Tragedia w Wolsztynie. Nie żyje 43-letnia kobieta. To ofiara utonięcia

Do tragedii doszło w niedzielny ranek 3 lipca. Po godzinie 7:00 wolsztyńskie służby zostały powiadomione o całym zdarzeniu.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, policję oraz zespół ratownictwa medycznego.

Z treści zgłoszenia wynikało,  że przebywający w wolsztyńskim parku mężczyzna podczas spaceru zauważył dryfujące w jeziorze ciało.

Podjęte działania nadzorował obecny na miejscu prokurator. Jak ustalono ofiarą utonięcia była 43 letnia kobieta mieszkanka Wolsztyna. W momencie podjęcia interwencji ciało znajdowało się w wodzie zaledwie kilka metrów od brzegu. Na brzegu, w pobliżu miejsca tragedii leżało ubranie kobiety. Lekarz stwierdził jej zgon – informuje portal wlkp112.pl Wojciech Adamczyk z wolsztyńskiej policji

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przeprowadzili oględziny. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych, na podstawie których możliwe będzie ustalenie przyczyny śmierci kobiety – dodaje Adamczyk 

 

Foto główne poglądowe nie pochodzi z miejsca zdarzenia 

Poprzedni artykułTragedia. Nie żyje starszy mężczyzna. Zmarł pod bokiem (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)
Następny artykułTrzech mężczyzn zatrzymanych za dokonanie rozboju. Grozi im kara nawet do 12 lat więzienia