Reklama samochody.pl

Tragedia podczas łowienia ryb. Znaleziono zwłoki mężczyzny

W sobotę 2 maja przed godziną 23:00 do Leszczyńskiej Policji wpłynęła informacja o ujawnieniu zwłok mężczyzny na Jeziorze Wielkim w miejscowości Boszkowo. 

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce wstępnie ustalili, że zwłoki 31-letniego mieszkańca gminy Włoszakowice zostały znalezione przez członków rodziny w wodzie w trzcinach około 80 metrów od brzegu.

Jak ustalono 31-latek kilka godzin wcześniej wybrał się nad jezioro na ryby.Zaniepokojona rodzina zaczęła więc poszukiwania. Znalezione zwłoki przez najbliższych mężczyzny zostały wyłowione z wody, a następnie krewni natychmiast przystąpili to próby reanimacji. W dalszej kolejności o życie mężczyzny walczyły służby ratunkowe, które przybyły na miejsce. Niestety pomimo starań ratowników mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejsce zdarzenia przybył prokurator z Prokuratury Rejonowej w Lesznie, który polecił zabezpieczyć zwłoki do dalszych badań. Prowadzone zostanie w tej sprawie postępowanie w celu ustalenia okoliczności tragedii przyczyny śmierci mężczyzny – mówi Nam Monika Żymełka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Na miejscu swoje działania prowadzili również strażacy z powiatu leszczyńskiego, a także Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Państwowej Straży Pożarnej z Kościana.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112

foto: OSP Włoszakowice 

Poprzedni artykułPotrącił rowerzystkę. Uciekł z miejsca zdarzenia. Szuka go policja.
Następny artykułEwakuacja Galerii Malta i Posnania w Poznaniu. To alarm bombowy