Reklama Toyota

Szli środkiem jezdni bez odblasków. Zostali potrąceni. Jeden z nich zginął

Szubińscy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej pomiędzy Nakłem a Szubinem. W wyniku potrącenia śmierć poniósł 53-letni mieszkaniec nakielskiej gminy.

Zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch pieszych i auta osobowego na trasie Nakło-Szubin, dyżurny szubińskiego komisariatu otrzymał wczoraj (25.03.24) około godz. 20.30.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 53-letni i 44-letni mężczyźni, mieszkańcy nakielskiej gminy, idąc środkiem jezdni bez oświetlenia i kamizelek odblaskowych, zostali potrąceni przez kierującego skodą.

W następstwie doznanych obrażeń 53-latek zmarł na miejscu, a drugi pieszy został przetransportowany do jednego z bydgoskich szpitali. Kierujący samochodem, 53-letni mieszkaniec powiatu tucholskiego był trzeźwy.

Postępowanie w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą, pod nadzorem prokuratury, policjanci z szubińskiego komisariatu.

Policja apeluje, abyśmy, poruszając się po drogach, pamiętali o tym, by być widocznym dla innych. Jednocześnie przypomina, że pieszy poruszający się po drodze, po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym ma obowiązek używać elementów odblaskowych w taki sposób, aby być zauważalnym dla innych uczestników ruchu drogowego.

Poprzedni artykułBył kompletnie pijany i zdołał prowadzić samochód. Mało tego miał sądowy zakaz
Następny artykułTo był horror. Ojciec zadał córce 20 ciosów nożem. Podpalił siebie i ją i sam siebie zadźgał