Reklama samochody.pl

Recydywiści w drogerii w Międzychodzie ukradli perfumy warte 6 tys. zł

Międzychodzcy dzielnicowi zatrzymani na gorącym uczynku sprawców kradzieży perfum z drogerii znajdującej się na terenie Międzychodu. Mężczyźni w wieku 30 i 40 lat ukradli łącznie kilkadziesiąt sztuk perfum o łącznej wartości prawie 6 tysięcy złotych. Wcześniej byli już karani za podobne przestępstwa, to recydywiści.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 6 listopada, w jednej z drogerii na terenie Międzychodu. Z relacji kierownika sklepu wynikało, że dwaj mężczyźni weszli do sklepu, zapakowali kilkanaście sztuk  perfum do sportowej torby i wyszli nie płacąc za nie.

Mężczyźni mieli poruszać się rowerami.  Policjanci ustalili, że mężczyźni mogą jechać w kierunku Sierakowa. Kilka minut później 30-latk i 40-latek zostali zatrzymani na drodze W-182.  Skradziony towar został odzyskany.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że te same osoby są odpowiedzialne za kradzież, do której doszło w tej samej drogerii  kilka dni wcześniej.

Śledczy po zebraniu materiału dowodowego w sprawie, przesłuchali zatrzymanych i postawili im zarzuty kradzieży. Grozi im za to kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jak się okazało, obaj mieli w przeszłości już konflikty z prawem oraz byli już wcześniej karani. Jako recydywistom kara wzrasta do 7,5 roku więzienia

Poprzedni artykuł68-latek wpadł w sieć oszustów. Chciał sprzedać kanapę, a stracfił 50 tys. zł
Następny artykułZderzenie busów poczty i obsługi sieci gazowej. Obaj kierowcy winni (ZDJĘCIA)