Reklama samochody.pl

Poważne potrącenie. Młoda kobieta z urazem czaszkowo – mózgowym trafiła do szpitala (ZDJĘCIA, WIDEO)

Młoda kobieta z urazem czaszkowo-mózgowym trafiła do szpitala, po tym jak została potrącona przez Audi.

Wszystko wydarzyło się czwartek 14 października około godziny 19:20 w Grodzisku Wielkopolskim na 19 kilometrze 500 metrze drogi wojewódzkiej 308. Wypadek miał miejsce na oświetlonym skrzyżowaniu.

Na miejsce jako pierwsi dotarli strażacy zawodowi jak i ochotnicy z Grodziska Wielkopolskiego, którzy natychmiast zabezpieczyli miejsce wypadku oraz niezwłocznie przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy młodej kobiecie.

Warto dodać, że po około 30 minutach na miejscu dopiwro pojawił się zespół ratownictwa medycznego z Nowego Tomyśla, do tego czasu ranną kobietą zajmowali się strażacy.

Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Audi jadąc od miejscowości Zdrój wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce, która znajdowała się już na przejeździe dla rowerzystów.

23-letnia kobieta mieszkanka powiatu grodziskiego z obrażeniami czaszkowo-mózgowym trafiła do szpitala. Jej obrażenia zakwalifikowane są powyżej siedmiu dni, dlatego też całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek. Ciężarówką zajechała drogę busowi. Kabina została zmiażdżona. Kierowca zginął na miejscu (ZDJĘCIA)
Następny artykułToksyczna chmura nad Polską. To opary siarki z wulkanu Cumbre Vieja