Porwali, torturowali i zgwałcili 14-latkę. Zapadły wyroki

Do porwania 14-latkia doszło w lipcu 2022 r. Została uprowadzona spod sklepu na osiedlu Przyjaźni. 14-latak była torturowana oraz została zgwałcona. Sprawcy właśnie usłyszeli wyroki.

Wszystko wydarzyło się w wakacje 2022 r. 14-laka została siła wrzucona do BMW  uprowadzona. Dziewczyna przeszła piekło. Sprawcy zgwałcili ją. Ogolili dziewczynce głowę oraz brwi. Była przypalana papierosami. Gwałt zwyrodnialcy nagrywali telefonem.

Torturowaną ofiarę odnaleziono w Złotnikach pod Poznaniem. Szybko zostali zatrzymanie jej oprawcy.

Porwanie wymyśliła 40-letnią Paulina K. Pomogło jej czterech nastolatków, w obecnie 18-letni Alan O. Przed sądem odpowiadał jak osoba dorosła. Oboje od chwili zatrzymania w areszcie.

W poniedziałek, 8 stycznia, zapadł wyrok. Paulina K. usłyszała wyrok 10 lat i miesiąca więzienia. Siedem lat spędzi w więzieniu Alan O. Oboje mają zapłacić także po 200 tys. zł odszkodowania swojej ofierze. Wyroki nie są prawomocne.

W maju 2023 r. przed Sądem Rodzinnym odbyła się rozprawa nieletnich sprawców. 13-latka oraz 14-latek zostali umieszczeni w zakładzie poprawczym o zaostrzonym rygorze. Mają tam być do ukończenia 18 lat.

Poprzedni artykułSamochód uderzył w drzewo. Służby na miejscu
Następny artykułSzokujące. Trzymali kota na mrozie na łańcuchu przy budzie pod blokiem