Reklama Toyota

Policyjny nalot na zlot samochodowy. Posypały się mandaty (ZDJĘCIA)

Funkcjonariusze przeprowadzili ponad 50 kontroli samochodów i motocykli

Policjanci komendy w Pile wspólnie z policjantami z jednostek w Chodzieży, Czarnkowie oraz przy wsparciu drogówki z KWP w Poznaniu przeprowadzili działania podczas zlotu samochodowego w Pile.

W sobotę, 31 lipca, wieczorem na terenie Piły odbył się zlot zorganizowany przez fanów motoryzacji. Wydarzenie przyciągnęło wiele różnych pojazdów, w tym także kilka zabytkowych.

Funkcjonariusze pilskiej jednostki przy wsparciu policjantów z Poznania, Chodzieży, Czarnkowa i Wągrowca pojawili się na zlocie. Ruszyły kontrole.

W wielu przypadkach widok funkcjonariuszy i radiowozów studził zapał młodych kierowców przed popełnianiem wykroczeń. Niestety wśród uczestników zdarzyły się również osoby, które mimo wszystko nie respektowały obowiązujących przepisów.

Policjanci przeprowadzili ponad 50 kontroli samochodów i motocykli. Ujawnili ponad 30 wykroczeń, w tym także tych, związanych z przekraczaniem dozwolonej prędkości.

Podczas prowadzonych kontroli policjanci sprawdzili także stan techniczny pojazdów. Aż 13 kierowców straciło dowody rejestracyjne.

Poprzedni artykułStraszne. Szlifierką naprawiał kombajn. Zginął porażony prądem
Następny artykułZłodziej paliwa złapany w Białośliwiu na gorącym uczynku. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności