Reklama samochody.pl

Policjanci w ostatniej chwili uratowali życie 39-latka. Mężczyzna próbował się powiesić

Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego podczas nocnej służby odebrali zgłoszenie o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Szybkie i zdecydowane działanie oraz skutecznie przeprowadzona akcja reanimacyjna pozwoliła ocalić mu życie.

Wczoraj, po godzinie 22 oficer dyżurny pilskiej jednostki otrzymał informację o mężczyźnie, który na terenie gminy Kaczory chce targnąć się na swoje życie. Na miejsce natychmiast zostali zadysponowani funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, którzy rozpoczęli poszukiwania mężczyzny.

Sierżant Paweł Miler oraz posterunkowy Kacper Weisfeld sprawdzili wszystkie pomieszczenia wskazanej posesji, ale nie odnaleźli tam żadnego mężczyzny. Szukając dalej zauważyli w odległości kilkudziesięciu metrów porzucony i otwarty samochód. W jego pobliżu znajdowała się kolejna wiata, którą zaczęli sprawdzać funkcjonariusze. W jej wnętrzu policjanci zauważyli wiszącego mężczyznę, który był już nieprzytomny.

Policjanci natychmiast odcięli desperata i rozpoczęli akcję reanimacyjną. Po kilku minutach mężczyzna zaczął oddychać, a chwilę później odzyskał przytomność. Funkcjonariusze monitorowali jego stan do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Szybka i zdecydowana reakcja policjantów, którzy najpierw odnaleźli mężczyznę, a następnie przeprowadzili skuteczną akcję reanimacyjną pozwoliła ocalić mu życie. W chwili obecnej 39-latkowi nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

sierż. Wojciech Zeszot

Poprzedni artykułStraszny film z wypadku. Motocyklista roztrzaskał się o barierki (FILM)
Następny artykułKierowca karetki w Gnieźnie jeździł naćpany. Stanie za to przed sądem