Nastolatek sprawcą koszmarnego wypadku. Samochody zmiażdżone. Ranne cztery osoby, w jedna ciężko (ZDJĘCIA)

Z samochodów niewiele zostało.

Brawura i brak wyobraźni młodego, 18-letniego kierowcy doprowadziły do poważnego w skutkach wypadku. 18-latek mazdą podczas wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem. Sprawca dopiero zdał egzamin na prawo jazdy i jeszcze nie zdążył odebrać dokumentu.

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami, na drodze pomiędzy Uboczem a Gradówkiem. Po godzinie 21:00 dyżurny lwóweckiej policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Na miejsce natychmiast udali się policjanci.

Mundurowi ustalili, że 18-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego jechał Mazdą. Zaczał wyp4rdzac i podczas tego manewru czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym Seatem, którym kierował 20-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego.

Na miejsce wypadku dojechały służby ratunkowe. W wypadku ranne zostały cztery osoby, która trafiły do szpitala. Jedna z jest w ciężkim stanie.

18-letni sprawca wypadku był trzeźwy. Młody kierowca nie nacieszył się zbyt długo prawem jazdy, bo po zdanym egzaminie nie zdążył jeszcze odebrać blankietu. Teraz czeka proces w sądzie. Za spowodowanie wypadku grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Poprzedni artykułPrzyjechała na komendę sprawdzić swoje pieniądze. Teraz grozi jej kara do 3 lat więzienia
Następny artykułHiszpan wjechał audi na autostradę A4 pod prąd. Zderzył się z busem. Jedna osoba zginęła, dwie są ranne (ZDJĘCIA)