Reklama samochody.pl

Napad z nożem na sklep w centrum Wolsztyna (ZDJĘCIA,WIDEO)

Młoda kobieta sterroryzowała sprzedawczynię, a następnie zabrała pieniądze i uciekła. Działo się to dziś (5.08) wieczorem w sklepie przy ul. 5 Stycznia w Wolsztynie. Policja szuka napastniczki i prosi o kontakt osoby, które mogą pomóc w jej ustaleniu. Pomocne może okazać się nagranie z kamer sklepowego monitoringu, które przekazała nam wolsztyńska komenda. 

Między godziną 20 a 20.30 do sklepu przy ul.5 Stycznia weszła młoda kobieta. – Z relacji sprzedawczyni wynika, że w pewnym momencie wyjęła przedmiot przypominający nóż, i zażądała wydania pieniędzy – powiedział Wojciech Adamczyk, rzecznik KPP w Wolsztynie. Po zabraniu gotówki wyszła ze sklepu. Nie wiadomo czy uciekła piechotą, czy wsiadła do samochodu. Nie ma też informacji czy działała sama, czy z kimś współpracowała. Nie wykluczone, że ktoś czekał na nią przed sklepem.
Policja zabezpieczyła nagranie z kamery sklepowego monitoringu, na którym widać sprawczynię, i przekazala film naszej redakcji. Jeśli ktoś rozpoznaje kobietę lub widział coś niepokojącego przy sklepie w tym czasie, proszony jest o kontakt z wolsztyńską komendą policji pod numerem 47 77 282 00.

tekst dzięki współpracy z www.elka.pl

Poprzedni artykułTrwa odprawa przed wylotem Polskich strażaków do Libanu
Następny artykułPolscy strażacy już w Bejrucie (ZDJĘCIA)