Reklama samochody.pl
Wielkopolska 112 » Z kraju » Makabryczny wypadek. Jaguar rozpadł się na dwie części. Kierowca kompletnie pijany zabił kolegę

22 stycznia, 2021

Makabryczny wypadek. Jaguar rozpadł się na dwie części. Kierowca kompletnie pijany zabił kolegę

Pijany kierowca jaguara wyprzedzając zderzył się dwoma samochodami. Jaguar rozpadł się na dwie części. Zginął pasażer. Kierowca wydmuchał ponad 2 promile alkoholu. Decyzją sądu został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 15 w okolicy miejscowości Ligota (woj. dolnośląskie). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-letni kierowca jaguara podczas wyprzedzania uderzył w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę i skodę. Po zderzeniu jaguar wypadł z drogi i rozpadł się na dwie części.

Na miejsce szybko dotarły służby ratunkowe. Niestety na miejscu zginął pasażer jaguara. Sprawca wypadku, drugi pasażer jaguara i kierowca skody trafili do szpitala.

21-latek kierujący jaguarem był kompletnie pijany. Wydmuchał ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Trzebnicki sąd aresztowała 21-latka. Grozi mu teraz kara do 12 lat więzienia.

Polecane