Reklama e-mundur.pl

Kradli paliwo na stacjach benzynowych. Znasz tych mężczyzn? Zadzwoń!

KPP Nowe Miasto
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży 68 litrów płynnego paliwa. Do zdarzeń doszło w okresie od 28 maja do 15 czerwca br. w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają wizerunki mężczyzn, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Nowego Miasta zajmują się sprawą kradzieży 68 litrów płynnego paliwa, na łączna kwotę ponad 5 tysięcy złotych. Do przestęptw doszło w krótkich odstępach czasu, w okresie od 28 maja do 15 czewrca br. na stacjach benzynowych w rejonie Nowego Miasta w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejstrowały wizerunki mężczyzn, którzy mają związek z tą sprawą.

Jak ustalili policjanci, sprawcy, których było co najmniej trzech, poruszali się samochodem marki Citroen Xsara, koloru zielonego na zmiennych tablicach rejetsracyjnych. Dotychczasowe działania policjantów nie doprowadziły do ustalenia kim są mężczyźni, dlatego funkcjonariusze postanowili opublikować ich wizerunki.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: [email protected] Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz/KPP Nowe Miasto