Reklama Toyota

Koszmarny wypadek dwóch samochodów. Jedna osoba zmarła w szpitalu

Po zderzeniu dwóch pojazdów osobowych w szpitalu zmarła 79-letnia pasażerka jednego z nich .Dwie inne kobiety doznały obrażeń.

Śledztwo w sprawie wypadku drogowego prowadzi inowrocławska policja pod nadzorem prokuratury.

We wtorek 23 stycznia około godz. 14.30 patrol ruchu drogowego interweniował w związku ze głoszeniem o zderzeniu się dwóch pojazdów w miejscowości Kruśliwiec gmina Inowrocław.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem marki Audi 42-letni mężczyzna, jadąc w kierunku Pakości, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z kierującą również audi 40-letnią kobietą. Na skutek zderzenia obrażeń ciała doznała kierująca audi oraz dwie pasażerki. Jedna z nich 79-letnia po przewiezieniu do szpitala zmarła.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Do szczegółowych badań została pobrana krew. Ponadto zatrzymane zostały także dowody rejestracyjne samochodów, z uwagi na uszkodzenia pojazdów.

Śledztwo ma na celu ustalenie dokładnych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Policja kieruje jednocześnie apel do świadków o kontakt z komendą powiatową w Inowrocławiu, telefon numer 47 7528 339.

Poprzedni artykułMistrz parkowania. Zastawił wyjazd strażakom z OSP Wilkowice
Następny artykułMakabryczne odkrycie. Ciało mężczyzny znalezione w samochodzie. Mieszkał w nim