Kompletnie pijany wiózł dwuletnie dziecko

Sanoccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który przewoził w samochodzie 2-letniego chłopca. Mężczyzna został zatrzymany na stacji paliw, a następnie osadzony w policyjnym areszcie. Dziecko nie doznało żadnych obrażeń.

Wspomóż portal wlk112  – https://buycoffee.to/wlkp112

W dniu 05.02.2023r. przed godziną 19, sanoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że nietrzeźwy 28-letni mieszkaniec powiatu sanockiego przewozi w samochodzie małe dziecko.

Mundurowi rozpoczęli patrolowanie ulic powiatu sanockiego. W trakcie sprawdzania, na stacji paliw w Pakoszówce, funkcjonariusze zauważyli wskazany przez zgłaszającego samochód. Wewnątrz pojazdu przebywał poszukiwany mężczyzna oraz 2-letnie dziecko.

Wspomóż portal wlk112  – https://buycoffee.to/wlkp112

Kierujący wypowiadał się nielogicznie, jego mowa była bełkotliwa, policjanci wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Po wyjściu z samochodu, 28-latek miał problemy z utrzymaniem równowagi.

Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na alkomacie, dlatego została pobrana od niego krew do badań na zawartość alkoholu oraz substancji odurzających. Po sprawdzeniu 28-latka w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany oraz ma zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez sąd.

Dziecko nie doznało żadnych obrażeń. Przekazano je pod opiekę babci. Kierujący został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

Wspomóż portal wlk112  – https://buycoffee.to/wlkp112

 

Poprzedni artykułPożar stodoły w miejscowości Głodno. Trwa akcja gaśnicza
Następny artykułMisja Turcja 🇹🇷. Polscy strażacy już w drodze do Turcji