Reklama samochody.pl

Horror. Tir roztrzaskał osobówkę. W zmiażdżonym aucie zginęły dwie kobiety (ZDJĘCIA)

Tragiczny bilans wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobówki. Na miejscu zginęły dwie kobiety. 

Dwie kobiety, które podróżowały osobowym mercedesem zginęły na miejscu, po zderzeniu z samochodem ciężarowym. Wszystko wydarzyło się we wtorek 21 września, przed godziną 16:00 na obwodnicy Kórnika w kierunku Śremu.

Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu straży pożarnej zrobiono rozpoznanie miejsca zdarzenia i okazało się, że w pojeździe znajduje się zakleszczona kobieta. Strażacy natychmiast za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do rannej kobiety.

Przed przybyciem służb pasażerka została ewakuowana z wraku pojazdu, lecz mino natychmiastowej pomocy nie udało się jej uratować.

Niestety pomimo reanimacji kierująca kobieta na skutek odniesionych obrażeń również zmarła na miejscu.  Pasażerka również zginęła na miejscu. Jest to bardzo tragiczny bilans wypadku.

Kierującemu samochodem ciężarowym nic się nie stało. Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracowali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 6 Poznań-Krzesiny, OSP Kórnik, Zespół Ratownictwa Medycznego, Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Policja, Technik Kryminalistyki oraz Prokurator.

Foto Michał Czubak – Tydzień Ziemi Śremskiej oraz OSP Kórnik 

Poprzedni artykułTragedia. Nie żyje młody mężczyzna. Opel uderzył w drzewo (ZDJĘCIA)
Następny artykuł38-latek został zatrzymany. Pobita kobieta zmarła. Sprawcy grozi do 25 lat więzienia