Reklama Toyota
Wielkopolska 112 » Szamotuły » Horror na drodze. Kierowca mitsubishi zginął na miejscu (ZDJĘCIA)

1 grudnia, 2020

Horror na drodze. Kierowca mitsubishi zginął na miejscu (ZDJĘCIA)

Wczoraj w Dęborzycach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na miejscu zdarzenia zmarł kierujący samochodem osobowym, który zderzył się z samochodem ciężarowym. Przyczyny i szczegółowe okoliczności zdarzenia będą ustalane w ramach prokuratorskiego śledztwa. Apelujemy o ostrożność na drogach !

KPP Szamotuły

KPP Szamotuły

Wczoraj, około godziny  17.30 policjanci szamotulskiej drogówki interweniowali w związku z wypadkiem drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 187 w Dęborzycach.

Jak się okazało, na skrzyżowaniu dróg,  zderzyły się ze sobą dwa samochody- mitsubishi colt, którym kierował 36-letni mieszkaniec Szamotuł oraz samochód ciężarowy marki Renault, którym kierował 48-letni mieszkaniec powiatu tureckiego.  Niestety, w wyniku zaistniałego zdarzenia, 36-letni kierujący mitsubishi zmarł na miejscu.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego rozpytali oraz przesłuchali na miejscu świadków wypadku. Policjanci szamotulskiej drogówki, wspólnie z technikiem kryminalistyki pod nadzorem obecnego na miejscu prokuratora wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili oraz pozostałą niezbędną dokumentację procesową.

 

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, iż do zdarzenia przyczynić się mogło nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

OSP Otorowo

OSP Otorowo

Wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku będą jednak wyjaśniane w ramach prokuratorskiego śledztwa.

Polecane