Cwaniak. Najpierw ukradł cenne przedmioty, potem schował się w jeziorze

W minioną niedzielę (10 września) do policyjnego aresztu trafił 57- letni mieszkaniec powiatu nowosolskiego. Mężczyzna odwiedził domek letniskowy na terenie jednej ze sławskich miejscowości wypoczynkowych, skąd wyniósł w plecaku wartościowe przedmioty. Szybka reakcja pokrzywdzonych pozwoliła na zatrzymanie 57- latka, który z łupem schował się w jeziorze.

Do zdarzenia doszło minionej niedzieli (10 września) koło godziny 22.00 na terenie jednej ze sławskich miejscowości wypoczynkowych. Z relacji zgłaszającej wynikało, że nieznany jej mężczyzna pod jej nieobecność zabrał z domku letniskowego wartościowe przedmioty, w tym laptopa i głośniki warte ponad 4 tysiące złotych.

Kobieta widząc nieznanego jej mężczyznę przeskakującego przez płot posesji zaalarmowała męża, który pobiegł w kierunku, w którym uciekał nowosolanin. Pokrzywdzony będąc na plaży usłyszał odgłos wchodzenia do wody. Pobiegł w kierunku pomostu, gdzie zauważył chowającego się mężczyznę, który trzymał się ręką pomostu. Po chwili pojawili się sławscy policjanci, których zaalarmowała pokrzywdzona. Mężczyzna trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. W plecaku znajdowały się utracone przedmioty, który wróciły do właścicieli.

57 – letni nowosolanin został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. Mężczyzna w najbliższym czasie usłyszy zarzut.

Poprzedni artykuł38-latka była kompletnie pijana. Kierowała samochodem
Następny artykułTragedia pod Kaliszem. Nie żyje potrącona kobieta